1. Anasayfa
  2. Tuzla Hizmetler

Tuzla Portmanto İmalatı ve Montaj Hizmeti


0

Turak Mobilya olarak Tuzla şifa mahlesindeki atölyemizde tüm çevre ilçelere portmanto imalatı ve montaj hizmeti vermekteyiz. Tuzla Portmanto imalatı yaptırmak mı istiyorsunuz ? Portmanto modeli seçmekte mi zorlanıyorsunuz, hemen iletişime geçin sektördeki tecrübe ve vizyonumuzla hayalinizdeki portmanto imalatını gerçekleştirelim.

Turak Mobilya olarak Tuzla Portmanto İmalatı ve Montaj Hizmeti vermekteyiz, Siz değerli müşterilerimizin evine yakışacak portmanto modelini sunalım. İşlerimizde son teknoloji malzemeler kullanarak sıfır hata payı ile çalışmaktayız.

Aklınıza takılan her türlü konu ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. 30 yılı aşkın tecrübemizle tüm sorunlarınızı cevaplıyoruz.

İletişime Geç

Portmanto İmalatlarımız Nelerdir

  • Vestiyer Portmanto
  • Ayakkabılık Portmanto
  • Askılık Portmanto
  • Aynalı Portmanto
  • Kapaklı Portmanto
  • Çekmeceli Portmanto

Turak mobilya olarak evinize kadar gelerek ücretsiz ölçü alıp uygun fiyat garantili teklifimizi sunuyoruz.

Portmanto yaptırmak istiyorsunuz ama nasıl bir portmanto yaptırmak isediğinize karar mı veremiyorsunuz. Bizimle iletişime geçerek sektördeki tecrübemizden yararlanarak evinize yakışacak en güzel portmanto modelini size sunabiliriz veya internette görmüş olduğunuz bir modeli özel ölçü alarak imalat ve montaj hizmeti gerçekleştirebiliriz.

Tuzla Portmanto Modelleri

Tuzla Portmanto Fiyatları

Gardırop fiyatları, müşterimizin bütçesine uygun, kullanılan malzeme türüne , olçüsü(metraj), aksesuarlarına göre fiyat değişikliliği göstermektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir