1. Anasayfa
  2. Kartal Hizmetler

Hürriyet


0

Turak Mobilya olarak sizlere İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde hizmet vermekteyiz. Hürriyet Mobilya ve Hürriyet Marangoz işlerimizin arasında Mutfak Dolabı,Gardırop,Banyo Dolabı,Portmanto,Ayakkabılık vs. Özel üretim mobilya ve dolap üretimi yapmaktayız. Aynı zaman da bazı hizmetlerimiz de şunlardır; Mobilya TamiriMobilya MontajıMobilya Kurulumu ve Özel ölçü dolap işlerinde ustalaşmış olarak hizmet vermekteyiz..

İstanbul / Kartal Hürriyet mahallesine ilişkin hizmet sayfalarımıza gitmek dilerseniz şayet aşağıdaki başlıklara tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişime Geç
Kartal Hürriyet Mobilya ve Marangoz Montaj Hizmeti
Hürriyet 2

Hürriyet Marangoz


Hürriyet marangoz firmamız ile bütün dolap ve mobilyalarınız bize emanet. Yaptığımız bu işler içinde bütün işlemlerimiz tamamen ustalaşmış olarak yapılmaktadır. Bizler yıllara dayanan meslek aşkı ile Hürriyet bölgesinde bütün mahalle ve semtlere tecrübeli ve şeffaf marangoz hizmeti vermekteyiz. Tüm mobilya bakımlarınızı bırakın bizler tecrübe edelim zira birtakım marangozlar işi bilmeksizin ve ancak siz değerli insanlardan para alabilmek adına gelip işlerinizi yarım yamalak yapmaktadırlar.

Bizler Hürriyet Marangoz şirketi olarak imalathane çalışmalarımız ile istediğiniz mobilya tasarımının imalatını yapmaktayız. Firmamıza iletişim bölümünden ulaşıp istediğiniz hizmet ile alakalı detayları ustalarımıza ilettiğiniz taktirde gerek imalathane gerek evinizde ki işler profesyonelce yapılır.

Hürriyet Mobilya Tamiri


Turak Mobilya İstanbul Anadolu Yakasının birçok ilçesine Mobilya Tamiri ve Mobilya Tamircisi mevzularında hizmet vermektedir. Turak Mobilya, Mobilya Tamiri ve Mobilya Tamircisi hizmetinden istifade etmek için +90 541 827 00 64 Numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Uzman ekibimiz sizler için mobilyalarınızın hangi mevzuda onarım edilmesi yada montaj yapılması gerekiyorsa o mevzuda ustalaşmış halde sizlere en iyi hizmeti vereceklerinden kuşkunuz olmasın.

Hürriyet Mobilya Montajı ve Dolap Kurulumu


Mobilya montajı mevzusunda ve Mobilya Kurulumu Fiyatları yapılacak işlemlere gore farklılık göstermektedir. Hürriyet Mobilya Kurulumu hizmetinden yararlanmak için+90 541 827 00 64 Numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Mobilya İmalatı ve Montajı konusunda ekibimiz sizlere en kaliteli fiyat garantisini sunacaktır. Verilen hizmetlerin tamamı Mobilya montajı ve kurulumu altında hesaplanarak sizlere sürpriz faturalar değil iş başlamadan ilkin fiyat verilmektedir.

Özel Ölçü Dolap İmalatlarımız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir