1. Anasayfa
 2. Gebze Hizmetler

Gebze Marangoz


0

Turak Mobilya olarak Gebze Marangoz hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin evine ofisine giderek ücretsiz ölçü alıp uygun fiyat garantili teklifimizi sunuyoruz.

İletişime Geç

Marangoz Nedir

Marangozlar, mobilya, kapı, dolap, merdiven gibi ahşap yapıları ve araç gereçleri yaparlar. Marangozlar, dizayn, ölçüm, kesim, yerleştirme, düzenleme ve boyama gibi birçok farklı işlemi gerçekleştirebilirler. Bu meslek, ustalaşmış beceriler ve deneyim gerektirir.

Gebze Marangoz Hizmetleri

Turak Mobilya olarak Gebze Marangoz hizmetlerimiz, ahşap yapıların üretimi ve onarımı için sunulan hizmetlerdir. Bu hizmetler arasından bazıları şunlardır:

 1. Mutfak Dolabı: Mutfak dolabının tasarımını özel olarak müşterinin isteklerine göre yapabiliriz. Gebze Marangoz olarak mutfak dolabının montajını ve kurulumunu gerçekleştirerek müşteriye teslim ederiz.
 2. Banyo Dolabı: Gebze Marangoz olarak suya ve nemlere dayanıklı malzemeler kullanarak yapılan işlemlerimizin bütünüdür. Banyo dolabının tasarımını özel olarak müşterinin isteklerine göre yapılır. Gebze Marangoz banyo dolabının montajını ve kurulumunu gerçekleştirerek müşteriye teslim ederiz.
 3. Gardırop : Gebze Marangoz olarak seçilmiş dayanıklı ahşap malzemeler kullanarak yapılan işlemlerimizn bütünüdür. Gardırop dolabının tasarımını özel olarak müşterinin isteklerine göre yapabiliriz. Gebze Marangoz olarak gardırop dolabının montajını ve kurulumunu gerçekleştirerek müşteriye teslim ederiz.
 4. Portmanto : Gebze Marangoz olarak seçilmiş dayanıklı ahşap malzemeler kullanarak yapılan işlemlerimizn bütünüdür. Portmanto dolabının tasarımını özel olarak müşterinin isteklerine göre yapabiliriz. Gebze Marangoz olarak portmanto dolabının montajını ve kurulumunu gerçekleştirerek müşteriye teslim ederiz.
 5. TV Ünitesi : Gebze Marangoz olarak seçilmiş dayanıklı ahşap malzemeler kullanarak yapılan işlemlerimizn bütünüdür. TV Ünitesi dolabının tasarımını özel olarak müşterinin isteklerine göre yapabiliriz. Gebze Marangoz olarak tv ünitesi dolabının montajını ve kurulumunu gerçekleştirerek müşteriye teslim ederiz.
 6. Çok Amaçlı Dolap : Gebze Marangoz olarak seçilmiş dayanıklı ahşap malzemeler kullanarak yapılan işlemlerimizn bütünüdür. Çok Amaçlı Dolap dolabının tasarımını özel olarak müşterinin isteklerine göre yapabiliriz. Gebze Marangoz olarak çok amamçlı dolap dolabının montajını ve kurulumunu gerçekleştirerek müşteriye teslim ederiz.
 7. Kapı : Sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilmiştir, kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. Kapılarımız, güvenlik ve görünüm açısından sizin için mükemmel seçim olacaktır. Kapılarımız, uzun ömürlü ve dayanıklıdır, kurulum ve montaj hizmeti de sunmaktayız.
İletişime Geç
Gebze Marangoz
Gebze Marangoz 2

Gebze Marangoz Tamir Hizmeti

Gebze bölgesinde Turak Mobilya olarak sağladığımız hizmettir. Bu hizmetler, ev veya iş yerlerinde oluşan ahşap malzeme arızalarının onarılmasını kapsar. Gebze Marangoz olarak, kapı, pencere, merdiven, mutfak dolabı, banyo dolabı, gardırop dolabı, portmanto ve diğer aklınıza gelen her türlü ahşap malzemelerin tamirini gerçekleştirebiliriz. Ayrıca Gebze marangoz tamiri olarak, kapı, pencere ve diğer ahşap malzemelerin bakımını da yapabiliriz..

Gebze Marangoz Ustası

Gebze marangoz ustalarımız ile, ahşap işleme ve yapım alanında uzmanlaşmış, uzun deneyimli ve becerili ekibe sahibiz. Gebze marangoz ustaları ekibizmle, ahşap yapıların üretimi ve onarımı için gerekli tüm işlemleri gerçekleştirebiliriz.

Marangoz ustaları, ölçüm, kesim, yerleştirme, düzenleme, boyama ve bitirme gibi işlemleri gerçekleştirerek, güvenli ve estetik bir sonuç elde edebiliriz. Gebze marangoz ustalarımız, özel siparişlere göre tasarlanmış ve üretilmiş mobilya üretebilirler veya kapı, pencere, merdiven gibi yapıların onarımını yapabiliriz.

Gebze Marangoz Atölyemiz

Gebze Marangoz atölyemiz, kaliteli ahşap malzemeler kullanarak üretim yapmaktadır. Biz, kapı, pencere, mutfak dolabı, banyo dolabı, gardırop dolabı, portmanto, tv ünitesi ve diğer ahşap malzemelerin üretimini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda arızalı ahşap malzemelerin tamirini de yapmaktayız.

Özel tasarımlar yapabiliyoruz ve müşterilerimize ölçümleri almak ve malzeme seçimini yapmak için danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Kurulum ve montaj hizmeti de sunmaktayız. Atölyemizde kullandığımız malzemeler kaliteli ve uzun ömürlüdür. Biz, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Gebze Özel Ölçü İmalatlarımız

İletişime Geç

Sıkça Sorulan Sorular

Turak Mobilya olarak gerek Gebze marangoz hizmetimiz gerekse işletmemiz hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik ve cevapladık. Aklınıza takılan sorulara cevap bulamadıysanız, yorumlar kısmına yazabilir veya bizimle iletişime geçerek hızlıca sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz

Ahşap malzeme arızalarını nasıl onarabilirsiniz?

 • Ahşap malzeme arızalarını, yeniden boyamadan, yeniden parlatmaya kadar değişen yöntemlerle onarabiliriz. Ayrıca, eğer arıza ciddiyse, o parçayı değiştirerek onarabiliriz.

Kapı, pencere ve diğer ahşap malzemelerin bakımını nasıl yapabilirsiniz?

 • Kapı, pencere ve diğer ahşap malzemelerin bakımını, sürekli olarak silmek, boyamak, parlatmak veya özel bakım ürünleri kullanmak gibi yollarla yapabiliriz.

Özel tasarımlar yapabiliyor musunuz?

 • Evet, özel tasarımlar yapabiliyoruz. Müşterilerimize özel tasarımlar yapmak için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Ölçümleri nasıl alırsınız ve malzeme seçimini nasıl yaparsınız?

 • Ölçümleri, müşterilerimizin yerinde alıyoruz ve malzeme seçimini, müşterilerimizin ihtiyacına, tercihine ve bütçesine göre yapıyoruz.

Kurulum ve montaj hizmeti sunuyor musunuz?

 • Evet, kurulum ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Hangi malzemeleri kullanıyorsunuz?

 • Kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler kullanıyoruz.

Fiyatlarınız nedir?

 • Fiyatlar, malzeme ve işçilik giderlerine bağlı olarak değişebilir. Müşterilerimize özel fiyat teklifi verebiliriz.

Referanslarınız var mı?

 • Evet, referanslarımız var. Müşterilerimize referanslarımızı göstermekten memnuniyet duyarız.

Hangi bölgelerde hizmet veriyorsunuz?

İstanbul ve Kocaeli’nin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Hangi ödeme seçenekleri sunuyorsunuz?

 • Nakit, kredi kartı, havale gibi ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Turak Mobilya olarak sizler için Gebze marangoz hizmetimiz hakkında sıkça sorulan soruları derledik ve cevapladık. Eğer aradığınız soru veya almak istediğiniz hizmetin cevabını bulamadıysanız sayfanın aşşağısında yer alan yorumlar kısmında sorunuzu sorabilir veya bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir